Nieuwe werknemers november website

Even voorstellen: nieuwe werknemers

Maes Lawon

Het Maes Law team is weer vier nieuwe collega's rijker! Tijd voor een voorstelrondje dus. Van links naar rechts: Thom, Cigdem, Kelly en Jurriaan.

Thom is sinds oktober bij Maes Law aan de slag als professional support lawyer. Hij is net klaar met de master ondernemingsrecht, en ondersteunt nu de sectie corporate immigration bij de werkzaamheden.

Ook Cigdem is begonnen als professional support lawyer binnen ons team, maar dan in Amsterdam. Daar ondersteunt zij de arbeidsrecht praktijk. Zij heeft al een jaar ervaring opgedaan als jurist in het arbeidsrecht.

Kelly is nog bezig met haar master Arbeidsrecht, maar kan niet wachten om haar kennis in de praktijk toe te passen. Ze combineert sinds 1 november haar studie met haar werkzaamheden bij Maes Law, waar ze de arbeidsrecht sectie in Amsterdam ondersteunt.

Jurriaan versterkt het team sinds 1 november als counsel. Hij levert directe ondersteuning aan het management team, waarbij hij zichzelf zal richten op procesinnovatie en strategieontwikkeling ter realisering van de groeiambities van Maes Law.

Wij zijn heel blij dat Thom, Cigdem, Kelly en Jurriaan zich bij ons team hebben aangesloten, welkom allemaal!

Cookie policy

Our site uses cookies to improve the website experience. By using our website, you agree to our use of cookies. Click here for more information.

Accept all & close