Eva-en-Anand Blog-Image (1)

Eva Tinnemans en Anand Khandelwal komen vanaf vandaag ons team versterken

Maes Lawon

Maes Law blijft groeien! Ik ben er trots op om namens Maes Law wereldkundig te mogen maken dat Eva Tinnemans en Anand Khandelwal ons team komen versterken. Ze hebben een heel andere achtergrond en gaan hele andere functies vervullen, maar omdat ze beiden vanaf vandaag – in de praktijk dus vanaf morgen – bij ons aan de slag gaan, stel ik ze samen aan u voor.

Eva Tinnemans-Penning is voor de oudgedienden en voormalige cliënten van Maes Staudt Advocaten geen onbekende. Zij is op 1 maart 2010 als secretaresse in dienst getreden bij Maes Staudt Advocaten en is in de loop der jaren doorgegroeid naar een allround management assistente met een forse juridisch-inhoudelijke component. Bij de beëindiging van dat kantoor per 1 maart 2020 is ze in dienst gekomen bij Advotico, het Eindhovense onderdeel van Maes Staudt Advocaten; het Bredase onderdeel van Maes Staudt Advocaten is per 1 maart 2020 Maes Law geworden.

Eva heeft ervoor gekozen om haar carrière bij ons in Breda voort te zetten vanaf vandaag. Inmiddels is ze natuurlijk gepokt en gemazeld wat betreft het reilen en zeilen binnen een advocatenkantoor en ze gaat daarom meteen als assistente van onze kantoordirecteur, Elke Lenting, aan de slag, hetgeen voor Elke een welkome verlichting van haar takenpakket met zich mee zal brengen. Wij – en Mandy, Elke en ik als oudgedienden van Maes Staudt Advocaten in het bijzonder – zijn bijzonder verheugd en vereerd met haar komst naar Maes Law wat toch een beetje voelt als een terugkeer naar het ‘moederschip’. Welkom Eva!

Wij hebben al duizenden kennismigranten naar Nederland gehaald, maar opmerkelijkerwijze hebben wij als kantoor zelf nooit kennismigranten aan boord gehad. Met de komst van Anand Khandelwal zetten we dat nu als het ware recht nu Anand de Indiase nationaliteit heeft en na het afronden van zijn studie in Nederland is gebleven, thans als kennismigrant. Practice what you preach zou je kunnen zeggen. Anand en zijn nog te vormen team zullen hun werkzaamheden vanuit ons kantoor in Rotterdam verrichten (voor zover de coronamaatregelen dat toestaan uiteraard).

Maar dat is niet het enige bijzondere aan Anand: hij is ook de eerste software developer die bij ons aan de slag gaat en daarmee concreet handen en voeten gaat geven aan onze ambitie om één van de meest innovatieve advocatenkantoren van Nederland te worden. Anand zal aan de slag gaan met de formatie van zijn team en heeft de opdracht meegekregen om met zijn nog te vormen team wat wij noemen ‘Efficiency Enhancement and Client Oriented Software’ te gaan ontwikkelen en implementeren. Uiteindelijk – de eerste producten moeten medio 2021 al geïmplementeerd zijn – willen we de efficiëntie binnen ons kantoor nog aanzienlijk verhogen zonder onze medewerkers over te belasten. Tegelijkertijd willen we onze dienstverlening steeds innovatiever maken. Dat alles uiteraard met inachtneming van de hoogste beveiligings- en privacy-maatstaven. Een hele uitdaging, maar achterblijven op dit gebied is eenvoudigweg geen optie. Dus kiezen we resoluut de vlucht naar voren. Welkom Anand!

Per 1 december a.s. hebben we alweer een uitbreiding van ons team op het programma staan, maar daarover later meer.

Cookie policy

Our site uses cookies to improve the website experience. By using our website, you agree to our use of cookies. Click here for more information.

Accept all & close